درباره ما

با ما بهترین باشید

شرکت تولیدی شیمیایی فام گستر ماهان

شرکت تولیدی شیمیایی فام گستر ماهان تولید کننده انواع رنگ های پودری الکترو استاتیک  در شهرک صنعتی ایوانکی واقع در ۴۵ کیلومتری شرق تهران واقع گردیده است ، این شرکت از سال ۱۳۸۳ با تکیه بر دانش روز دنیا فعالیت  خود را در زمینه ی تولید پوشش های پودری الکترواستاتیک آغاز نمود.

شرکت فام گستر ماهان با بهره گیری از مدیریت با ثبات و کارشناسان مجرب خود در زمینه  های تولید پوشش های پودری  توانسته است نیاز خیل عظیمی از مصرف کنندگان را تامین  نماید .

در این راستا این شرکت با بهره گیری از دانش روز و ماشین آلات و ابزار های پیشرفته در خط تولید و آزمایشگاه مجهز توانسته است به استاندارد با ثباتی از لحاظ کیفی دست پیدا کند

۱-واحد تحقیقات و توسعه شرکت فام گستر  ماهان  : (خلاقیت و نوآوری رمز تفاوت)

 با رصد دانش روز و پیشرفت های علمی در زمینه ی تولید پوشش های پودری توانسته است به ابداعات و موفقیت های بدیعی دست پیدا کند که برخی از این موفقیت ها منحصر به فرد می باشد ، در ادامه برخی از این نوآوری ها و محصولات در این مجموعه گرد آوری و معرفی شده است.

۲- واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت( تضمین کیفیت  و طراحی و ساخت هر رنگی که شما می خواهید)

واحد آزمایشگاه شرکت فام گستر ماهان با بهر مندی از  ابزار های دقیق آزمایشگاهی توانایی ساخت و آنالیز هر گونه رنگ را بنا به درخواست مشتری را  دارد.

۳-سیستم کنترل کیفیت

 در شرکت فام گستر ماهان بر اساس ISO 9001: 2015  طرح ریزی و با شرایط خاص کنترل کیفیت در پوشش های پودری که فرایندی ادامه دار در حین تولید می باشد سازگار شده  و توانسته ا زموسسه QAL  انگلستان   این گواهی رو اخذ نماید.                

اشاره می گرددکه  مطالعات و آزمون های دوره ای دوام و کیفیت رنگ که شامل تست های خوردگی و آنالیز اندازه ذرات و مقاومت در برابر اشعهuv   و شرایط جوی نیز در این واحد در حال انجام است  

 ۴-واحد تولید(تولید با کیفیت رمز ثبات و دوام در صنعت)

 

واحد تولید شرکت فام گستر ماهان با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات تولیدی روز اروپا توانسته است رنگی با درجه کیفی در حد استاندارد های جهانی را وارد بازار نماید، دقت ، برنامه ریزی مدون و به تبع آن تولید محصولی با ثبات  کیفی مرهون تلاش مدیران کارآمد و کارگران عزیز در این واحد می باشد.

۵-واحد فروش (کسب رضایت شما افتخار ماست)

کارشناسان فروش شرکت فام گستر ماهان  در راستای اهداف مشتری مداری آمادگی پاسخگویی، مشاوره ، ارائه نمونه و اخذ سفارش در اقصی نقاط کشور را دارند و همچنین این شرکت دارای نمایندگان فروش در بسیاری از شهرهای صنعتی کشور است که می توانند رضایت و اعتماد مشتریان عزیز را با عرضه ی  محصولی در خور جلب نماییند.

۶-خدمات پس از فروش (فروش پایان کار نیست آغاز یک تعهد است)

این شرکت در راستای نیاز صنایع و با هدف جذب و رضایت مشتری با بهره مندی از کارشناسان مجرب در زمینه بهینه سازی خطوط رنگ ( آنالیز کوره و مشاوره ی فنی سیستم شست شو و پیش رنگ) آموزش و ارایه روش های مناسب برای کاهش مصرف رنگ، همیشه در کنار و همراه دوستان صنعتگر خود می باشد