• تهران، اتوبان شهید باقری
  • famgostarmahan97@gmail.com
  • 02177747210-13

Hakkımızda

bizimle en iyisi ol

FamGostarMahan Şirketi

Her türlü elektrostatik toz boya üreten Fam Gostar Mahan Chemical Company, istikrarlı yönetimi ve deneyimli teknik ve ticari uzmanlarını kullanarak tüketicilerin büyük toz boya talebini karşılayabilmiştir. Bu bağlamda, üretim hattında ve laboratuvarda güncel bilgi birikimi ve gelişmiş makine ve araçlardan yararlanarak istikrarlı bir şekilde kalite standardına ulaşmayı başarmıştır.
 

۱- Fam Gostar Mahan Firmasının Araştırma ve Geliştirme Birimi: (Yaratıcılık ve Yenilik Farklılığın Sırrı)

Toz boya üretiminde günün bilgi birikimi ve bilimsel ilerlemeler ile bu yeniliklerin bir kısmını takip ederek ve bazıları benzersiz başarılar olan yenilikçi yeniliklere ve başarılara imza atmayı başarmıştır ve bu koleksiyondaki ürünler Toplanmış ve tanıtılmıştır.

2- Laboratuvar ve kalite kontrol ünitesi (kalite güvencesi, istediğiniz renkte tasarım ve imalat)

Fam Gostar Mahan firmasının laboratuvar birimi, laboratuvar cihazları yardımıyla müşterinin isteğine göre her rengi üretip analiz etme yeteneğine sahiptir.

3- Kalite kontrol sistemi

Fam Gostar Mahan Company’de, ISO 9001:2015’e göre, üretim sırasında devam eden bir süreç olan toz boyalarda kalite kontrolünün özel gereksinimlerine göre tasarlanmış ve uyarlanmıştır ve bu sertifikayı UK QAL’den alabilmiştir.

Korozyon testleri ve partikül boyutu analizi, UV direnci ve atmosferik koşullar dahil olmak üzere dayanıklılık ve renk kalitesine yönelik periyodik çalışmaların ve testlerin de devam ettiği kaydedildi.

4- Üretim birimi (sanayide yüksek kalitede istikrar ve dayanıklılık üretimi)

Fam Gostar Mahan firmasının günün en gelişmiş üretim makinelerini kullanan üretim birimi, yüksek kaliteli boyayı dünya standartlarına, hassasiyete, planlamaya ve buna bağlı olarak da kaliteli bir ürün üretimine büyük çabalar sayesinde ulaşabilmiştir. yöneticiler. Bu birimde verimli ve sevgili işçiler.

5- Satış Birimi (Memnuniyetiniz bizim için onurdur)

Fam Gostar Mahan satış uzmanları, müşteri odaklı amaçlarla ülkenin her yerinde cevap vermeye, danışmaya, numune vermeye ve sipariş vermeye hazır olup, ayrıca ülkenin birçok sanayi şehrinde, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini tatmin edebilecek satış temsilcilerine sahiptir. Değerli bir ürün sunarak.

Satış sonrası hizmet (satmak bir taahhüdün sonu değildir)

6- Renk çizgisi optimizasyonu (fırın analizi ve boya öncesi yıkama ve teknik danışmanlık)؟

eğitim ve boya tüketimini azaltmak için uygun yöntemlerin sağlanması konusunda deneyimli uzmanlar yardımıyla müşteri çekmek ve memnun etmek amacıyla sektörün ihtiyaçlarını karşılamak. , Daima esnaf dostlarıyla

کمک نیاز دارید؟ گفتگو کنید