رنگ های پودری اپوکسی پلی استر

 رنگ های پودری اپوکسی پلی استر ( هیبرید  hybrid  ) (ممتاز در کیفیت و تنوع بی نظیر)

پوشش های پودری اپوکسی پلی استر  (هیبرید ) مزایای اپوکسی ها را در خواص مقاومت شیمیایی و مکانیکی ارائه  می دهند و همچنین خواص پوشش های اپوکسی را با ارائه ی مقاومت بیشتر در مقابل زرد شدن در طول زمان پخت، راندمان انتقال بهتر پودر ، براقیت بالاتر و سطح صاف تر بهبود می بخشند.

رنگ های پودری اپوکسی پلی استر برای پوشش های فلزاتی به کار میر وند که در معرض اشعه ماورای بنفش قرار ندارند ، همچنین مقرون به صرفه بودن و تنوع بیشتر در بافت های سطحی از دیگر خصوصیات رنگ های پودری اپوکسی پلی استر می باشد.

شرکت فام گستر ماهان  از تولید کنند گان برتر این نوع از پوشش ها  می باشد، که توانسته است با تعمیم تکنولوژی های نانو در این طیف از پوشش ها بهبود های کیفی ایجاد کند.

ذیلأ به معرفی برخی از محصولات شاخص رنگ های پودری اپوکسی پلی استر توسط شرکت فام گستر ماهان می پردازیم.

رنگ پودری مشکی نیمه مات ( اپوکسی پلی استر )

پوشش های پودری مشکی نیمه مات اپوکسی پلی استر  با دوام بسیار بالا در برابر رطوبت و شرایط خوردگی می تواند پاسخگوی طیف عظیمی از مشتریان محترم در زمینه تولید قطعات خودرو باشد.

با اعتماد شما مشتریان عزیز در صنعت قطعات خودرو و دیگر صنایع شرکت فام گستر ماهان از تولید کنندگان برتر این نوع رنگ به شمار میرود.

این نوع رنگ ها با مقاومت های فیزیکی و شیمیایی بی نظیر ، مقاومت های خوردگی و رطوبتی تا سقف ۱۰۰۰ ساعت ،مصرف مناسب و به صرفه در حال حاضر مورد مصرف بسیاری از صنعتگران محترم است.

رنگ های پودری اپوکسی پلی استر چرمی

این طیف از رنگ های پودری بیشتر مورد مصرف صنعتگران در عرصه تولید تابلو های برق و مخابرات  و درب های اتوماتیک آسانسور می باشد که عمومآ در رال های ۷۰۳۲ و ۷۰۳۵ عرضه می گردد.

وجه تمایز رنگ های چرمی تولیدی توسط شزکت فام گستر ماهان کیفیت پوشش نهایی ، عدم وجود حفره در پوشش نهایی و رسیدن به حداکثر پوشش با ضخامت بسیار پایین می باشد که باعث به حداقل رسیدن مصرف می گردد. لازم بذکر است بر اساس تقاضای مشتری شید  و بافت سطحی ریز و درشت قابل تولید میباشد .

 بر خی از مشخصات رنگ های پودری هیبرید در  جدول ذیل آورده شده است.

admin1
در تاریخ 29 آگوست 2019
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.