رنگ های پودری اپوکسی

این طیف از پوشش های پودری  بر اساس رزین اپوکسی و هاردنر های مختلف  تولید می گردد.رنگ های پودری اپوکسی عمدتأ در صنایعی که خواص فیزیکی با مقاومت بالا، مقاومت شیمیایی عالی ، مقاومت در برابر خوردگی ، خواص عایق الکتریکی و چسبندگی بالا مورد نیاز دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید کنندگان شیر آلات  و اتصالات انتقال آب از عمده مشتریان مصرف کننده این دسته از پوشش ها می باشند  و این رنگ ها با تنوع شید های آبی با رال های  ۵۰۰۵٫۵۰۰۲٫۵۰۱۲٫۵۰۱۵ در دسترس می باشد که بر اساس تقاضای مشتری می توان در شید های دیگر نیز طراحی  و به تولید انبوه رساند.

شرکت فام گستر ماهان موفق به اخذ گواهی  سلامت در تماس با آب شرب  برای این دسته از پوشش ها گشته است و توانسته است با افزایش  بازدهی انتقال پودر این  نقیصه کلی  را در رنگ های پودری اپوکسی بر طرف سازد که منجر می گردد پوشش راحت تر به ضخامت های بالاتر از ۲۰۰-۲۵۰ میکرون برسد.

 رنگ های پودری  تک لایه اپوکسی گداختی  پیوندی   FBE: fusion bonded Epoxy

پوشش پودری  اپوکسی  اتصال ذوبی یا  fbe یک پوشش لوله مدرن با کارایی بالا ست که ضمن چسبندگی عالی به سطح فولاد همخوانی بی نظیری با فرایند حفاظت کاتدی دارد..

این دسته از رنگها با هدف بومی سازی و حمایت از تولید کالای داخلی توسط متخصصان شرکت فام گستر ماهان به تولید رسیده است و به تائید مشتریان مصرف کننده این پوشش ها رسیده است و در مقایسه با کالای مشابه خارجی در سطح کیفی همسان قرار دارد .جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمائید .

admin1
در تاریخ 29 آگوست 2019
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.